Do mbesni me gojë hapur, pasi ta shihni këtë foto të Egzonës

Reja e Nysret dhe Merta Muqiqit, Egzona, është njëra ndër rejat më të njohura në vendin tonë.

Me stilin dhe dukjen e veçantë Egzona, arrin të marrë vëmendje nëpër rrjetet sociale, shkruan infokosova.

Së fundmi ajo ka postuar një fotografi në llogarinë e saj instagram.

Pas një ndryshimi në grim, Egzona ngjason shumë me këngëtaren, Xhensila Myrtezaj.

Po juve ju dukët ashtu?/infokosova

Egzona Muqiqi

Xhensila Myrtezaj