Donaldi habit me përgjigjen “Kush puth më mirë, një këngëtare apo një moderatore?”

0
78

Binjaket Veshaj kanë filluar emisionin e tyre shumë të përfolur ” Më lër të flas” ndersa gjatë emisionit Donaldi përballet më disa pyetje nga vëllau i tij Romeo.

Ndër to ishte edhe pyetja e sikletshme që lidhet me dy ish të dashurat e tij se “kush puthë më mirë një këngëtare apo një modëratore?”.

Përgjigjja e Donaldit ishte “Një këngëtare që behet moderatore”

Kjo do të thotë se ai fjalën e kishte për Bora Zemanin pasi ajo në fillim ishte këngëtare dhe më pas u bë një moderatore mjaftë e suksesshme./InfoKosova/