E keni parë Luanën në foton e fundit pa grim?

Luana Vjollca është emri i këngëtares dhe moderatores shumë të dashur për publikun.

Krahas profesioneve të saj, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse.

Luana është shumë aktive me postime në rrjete sociale sidomos në këtë kohë kur është izoluar në shtëpi pas përhapjes së koronavirusit.

Në foton e fundit ajo është shfaqur pa grim dhe po duket tejet bukur.