Elita moj bukuri, duart e arta të Sellmës çka të bënë ty!

Elita Rudi është një nga emrat më të komentuar të showbizit.

Gruaja e reperit Gjiko së fundi iu kthye ekranit, për një natë të vetme.

E këtë herë ajo u dok shumë bukur, thuajse si çdo herë tjetër.

Ajo çfarë bie në sy është grimi perfekt i realizuar nga duart e arta të Sellmës, transmeton Indeksonline.

Padyshim se bukuria e falur nga Zoti tek Elita dhe duart e kësaj grimere bën mrekulli./Indeksonline/