Enca: Dasma ime do të jetë më e madhja në shqiptari

Këngëtarja nga Shqipëria, Enca Haxhia edhe pse para mediave deklarohet se është ‘single’, ajo sot ka folur për dasmën e saj.


Ajo përmes një publikimi në Instastory ka lënë të kuptohet se e do një dasmë të madhe dhe i ka ftuar të gjithë të marrin pjesë.

“Miq kur të bëjë një dasmë jeni të gjithë të ftuar. Dasma më e madhe në shqiptari”, ka shkruar ajo.