Enca nuk din të tërheq vëmendje ndryshe përveç se me gjoksin (FOTO)

Pas lansimit të këngës së saj të re “Ku mete”, Enca Haxhiu nuk është ndalur duke postur foto provokative në rrjetet sociale.

Të tilla janë fotot e saj të fundit.

Derisa mbrëmë ajo u pa duke shëtitur në plazh pa jelekë, sot këngëtarja ka treguar gjoksin e saj të madh duke e fokusuar njërin para kamerës.

Këngëtarja kishte parashikuar më shumë këngë dhe projekte këtë vit por si duket ato mbeten në gjysmë shkaku i pandemisë COVID-19. /GazetaExpress/