Fifi e “tepron” pak me veshjen në foton e fundit (FOTO)

Fifi është njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera, kjo për shkak stilit të saj unik, zërit të bukur, punës së palodhshme që bën, e shumëçka tjetër.

Së fundmi ajo që ka rënë në sy tek këngëtarja janë disa foto që Fifi ka postuar në llogarinë e saj në Instagram, shkruan “Kosovarja”.

Ajo është shfaqur komplet në të zeza dhe duket mjaft elegante, por ajo që ka rënë në sy është pjesa e sipërme e veshjes.

Pjesa e sipërme është krejtësisht tranparente dhe këngëtares i duket sytjenat.

Gjithsesi kjo nuk po e pengon aspak këngëtaret të duket bukur, përkundrazi Fifi po shkëlqen. /Kosovarja/