(FOTO) Me trëndafila në kadë, si po e kalon ditën Belinda

0
27

Belinda Dragoti ka marrë vëmendjen e mijëra fansave me fotot e saja.

Bukuroshja u fotografua në kadë, e relaksuar teksa shijon një gotë shampanjë.

Me super linja, Belinda paraqitet e rrethuar me petale trëndafili dhe në një ambient të ëmbël.

Bukuroshja e ka shoqëruar postimin me shprehjen:

“Vajzat e mira shkojnë në parajsë, vajzat e këqija kanë shijen e parajsës”.