Gjyste Vula shfaqet gjysmë nudo në plazh

Ajo është një nga këngëtaret që njihet për pozat e saj shumë provokuese dhe për veshjet ekstravagante.

Është fjala për Gjyste Vulajn, e cila prej disa kohësh jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Ajo është edhe mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, ku nuk harron që të ndajë me ndjekësit momente pikante nga përditshëria e saj.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto në “Instastory”, ku tregon se po shijon rrezet e diellit. E sigurisht që edhe kësaj Gjyste ka marrë gjithë vëmendjen pasi duket se është “topless” në plazh.