“Hala tdu”, një megahit që e sjellë këngëtaren Bafte në duet me Turabi

0
62

“Hala tdu”, kështu titullohet projekti më i ri nga dyshja Bafte dhe Turabi, një bashkëpunim i mrekullueshëm që sjellë këngëtaren atraktive me shumë shije në skenën shqiptare. Bashkëpunimi me Turabin e bën edhe më unik këtë projekt të cilin e kanë punuar maestro Nurteel dhe Granit Gashi derisa video është finalizuar nga Time Pictures. Ky është vetëm fillimi për Bafte e cila këtë vit ka në plan të realizojë shumë projekte muzikore.