Ish-futbollisti i Shkendijës pozitiv në koronavirus (VIDEO)

Futbollisti i Drita FC, Izair Emini, ka rezultuar pozitiv me koronavirus.

Pavëresisht kësaj, sulmuesi shqiptar nga Tetova ka deklaruar se është mirë dhe nuk ka asnjë problem me shëndetin.

Izair Emini nga Tetova, futbollist i Dritës së Gjilanit, flet pas infektimit me koronavirus (Video)

Izair Emini nga Tetova, futbollist i Dritës së Gjilanit, flet pas infektimit me koronavirus (Video)

Geplaatst door Reshat Ibrahimi op Woensdag 20 mei 2020