Jehona Dreshaj reklamon në ‘jelek’ gjoksin bombastik

Modelja Jehona Dreshaj ka vazhduar me foto te ngrohta në rrjetet sociale

Motra e modelës dhe këngëtares Afërdita Dreshaj ka vazhduar me tregimin e aseteve në rrjetet sociale.

Tashmë e shndërruar edhe në një influencuese, Jehona pas një fotosesioni me Fadil Berishën ka postuar edhe disa foto të tjera ku në plan të parë e ka gjoksin e saj.

Kujtojmë që Jehona ka arritur që ta zëvendësojë në një farë mënyre Afërditën, e cila është duke pritur një fëmijë me hokeistin Jakub Kindl. /Express/