Jenifer Lopez në deti, mos e komentoni, duhet vetëm ta shikoni

Jennifer Lopezi është shembulli më i mirë se vitet dinë të jenë vetëm numra.

51-vjeçarja e famshme është parë më burrin e saj Alex Rodriguez në ishujt Turk & Caicos.

Trupi i saj vërtet dukej në formë, pavarësisht se këngëtarja e famshme ka hyrë në dekadën e gjashtë të jetës.

Jenniferi ka festuar ditët e para të vitit të ri në Turk dhe Caicos, pasi filloi 2021-a duke performuar në Times Square në prag të Vitit të Ri./Indeksonline/