Kaq me stil i ka veshur sot fëmijët për në shkollë gruaja e Daut Haradinaj

Edhe fëmijët e Lola dhe Daut Haradinaj, kanë filluar mësimin.

Si çdo fëmijë të fytyrave publike që e kemi parë ditën e sotme në rrjete sociale duke i uruar fillim të mbarë, edhe Lola nuk ndaloj duke i publikuar, shkruan InfoKosova.

Në fotografi bie në pah veshja e tyre me stil.

Ndryshe, Lola dhe Dauti janë prindër të një vajze dhe një djali./InfoKosova/