Këngëtarja shqiptare reklamon të pasmet seksi në det (FOTO)

Përmes postimeve në rrjetet sociale, Ronela Hajati, ka zbuluar se këto ditë ka shijuar bregdetin.

Madje ajo ka realizuar edhe një set fotografik mjaft “hot”.

Me fotot e fundit të publikuara në “Instagram”, këngëtarja e njohur ka bërë që gjithë sytë të kthehen nga ajo.

Në pozat në fjalë, ajo shfaqet me bikini dhe fustan transparent, e lagur dhe e grimuar në det. E gjithë vëmendja ishte te format e saj trupore, për të cilat fansat e komplimentuan shumë.

Teksa ka pozuar para aparatit fotografik, Ronela dukej tërheqëse në këtë paraqitje.

Kujtojmë se Hajati pritet që së shpejti të rikthehet me këngë të re, për të cilën ka thënë se është ‘perlë’.