Kida vjen me projektin e rradhes “O’NAJR”

0
57

Pas duetit të suksesshëm me reperin Mc Kresha, këngëtarja e re Kida ka sjell projektin e ri të saj të titulluar O’NAJR.
Për këngën e re Kida ka bashkëpunuar me reperin tjetër Bim Bimma që ka shkruar tekstin dhe Era Istrefi që është përkujdesur për melodinë.
Videoklipi i këngës O’NAJR është realizuar nga Imagine Films.
Klipi që shfaq Kidën shumë joshëse ishte paralajmëruar ditë më parë nga vet këngëtarja në rrjetet sociale.

 

http://www.youtube.com/watch?v=-NschES-8e0