Kjo është foto më romantike e Teuta Krasniqit në krahët e Adonisit

0
50

Siç dihet, aktorja Teuta Krasniqi dhe bashkëshorti i saj, Adonisi, jetojnë një lidhje mjaftë të bukur.

Çifti janë prej vitesh bashkë dhe kanë krijuar një portret shumë të bukur familjar.

Teuta, disa herë ka folur për të shoqin, në krahët e të cilit ndihet aq mire, komod dhe qetë, e kjo duket edhe në këtë foto, shkruan “Kosovarja”.

Çifti janë prej vitesh së bashku dhe nuk dihet nëse në planet ë tyre është edhe një fëmijë, apo jo?

Shiko foton: