Kjo është vajza e “Shahinit” nga seriali më fal (FOTO)

0
279

Okan Şenozan, është aktori turk, që u bë i njohur me rolin e “Shahinit” në serialin Më Fal.

Ai luan një ndër rolet kryesore dhe është pëlqyer shumë nga publiku.

Ashtu si në serial, Shahini edhe nëjetën e përditshme në jetën reale është një baba i mirë.

Së fundmi ai na ka prezantuar me vajzën e tij, shikoni se sa e bukur është./Kosovarja/