Kujt po i thotë Xhemilja “Si t’jetoj pa ty”?

Ajo është këngëtarja që tërheq vëmendje, që nuk ndalet, e madje që isnte produktive edhe gjatë kohës së pandemisë, ku erdhi me disa cover, për të cilët edhe u komplimentua.

Ajo këndon me zemër, me shpirtë dhe kur një këngë e merr përsipër, e kthen në hit.

Këngëtarja që muzikën live e ka specialitet, sapo është kthyer me projektin më të ri muzikor, këngën me titull “Si t’jetoj pa ty”, që vjen e shoqëruar me videoklip.

Projekti i ri i Xhemile Veselaj, do tiu kthehet në fiksim, e do të bëhet më i dëgjuari nga ju. Ajo, gjithashtu duket shumë bukur dhe classy në çdo skenë të videoklipit.

Ju ftojmë të ndiqni “Si t’jetoj pa ty” nga Xhemilja.