Kush do ta fitoj BBV Kosova Stresi apo Vedati? Garë e ngushtë mes 2 konkurrentëve

0
112

Mbrëmjen e sotme po mbahet finalja e madhe e “BBVK”.

Burime e Indeksonline mësoj se po zhvillohet një garë e ngushtë mes Stresit dhe Vedatit.

Kujtojmë që të dy banorët kanë pasur përkrahje të madhe duke dalë shpesh-herë si më të pëlqyerit nga publiku.