Luana Vjollca ndanë truprojën nga gruaja?

Moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca është njëra  ndër femrat me të bukura të shqiptarisë.

Me një pamje të bukur e të ëmbël ajo ka arritur të mbajë shumë ndjekës afër vetës, shkruan infokosova.

Emisioni “Shiko Kush Luan”, i cili transmetohet njëherë në javë, me përkushtimin e saj maksimal vazhdon të mbetët njeri nder emisionet me të shikuara të momentit.

Në llogarinë në instagram, autorja e emisionit ka postuar një video duke gjiruar vozitësin dhe truprojën e saj.

“I ka shpallur divorcin gruaja ngaqë rri tërë ditën në punë me mua”, është mbishkrimi i Luanës.

Sigurisht është shaka!/InfoKosova