Luana Vjollca ndryshon look, heq dorë nga zgjatimi i flokëve (FOTO)

.
.

Prezantuesja simpatike Luana Vjollca u ka treguar fansave të saj ditën e djeshme ndryshimin e look-ut të saj.

Ajo ka postuar një foto në Instagram ku shfaqet me flokë të shkurtra.

“Lutfija me look te ri”-ka shkruar ajo.

Por Luana e cila siç duket i dashuron flokët e saj të shkurtër ka vazhduar të tregojë dhe selfie të tjera që t’i shpërndajë në rrjetete saj sociale.

Capture116