Luizi e puth Oltën (VIDEO)

0
98

 

Në lojën siameze, Luizi dhe Olta, ishin dyshja që zgjuan shumë interes për publikun

Ata dhuruan shumë momente gazmore.

Luizi kishte momente që nuk ndjehej mirë, teksa Olta u kujdes për të, madje i dhuroi edhe puthje.

Sot në “Big Love”, ata morën shumë komente.

Një nga to ishte se pse Luizi nuk ia ktheu puthjen Oltës.

VIDEO