Luizi thyen rekord, për 30 minuta merr 50 mijë ‘followers’

0
101

Një lajm i mirë për fansat e Luizit. Tashmë llogarinë zyrtare të tij mund ta gjeni në Instagram.

Përmes një imazhi, e dashura e tij, Kiara Tito ka bërë të ditur se tashmë ajo ka hapur një llogari të re të tij në Instagram.

Duket se do të ‘bombardohet’ nga follow’rst pasi vetëm për 30 minuta ka arritur të marrë mbi 50mijë ndjekës dhe numri i tyre akoma po rritet.