Luksi i Adelina Tahirit, vetura e saj kushton plotë 150 mijë euro!

0
117

Adelina Tahiri më shumë përfolet për jetën e saj super luksoze se sa atë profesionale.

Secili postim i saj merr vëmendje me veshjet firmato dhe veturat e shtrenjta që i posedon.

Kësaj radhe ajo ka ‘reklamuar’ veturën e saj të tipit Mercedes S Class, e cila kap shifrën plot 150 mijë euro.

Jeta krahë biznesmenit e ka ndryshuar shumë, duke ndarë imazhe të shumta nga jeta përrallore që po e jeton./Indeksonline/