Lulja e Medes nuse për qejfi

0
144

Meda për një kohë të gjatë e ka synuar suksesin, të cilin më në fund e arriti falë përpjekjeve maksimale.

Këngëtari ka pasur një periudhë të artë në botën e muzikës, me shumë këngë hite dhe mbrëmje muzikore, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtari, ishte mjaftë i sukseshëm edhe në jetën e tij private, pasi e morri atë që deshi, e që u bë gruaja dhe nëna e fëmijëve të tij.

Lulja, në këtë foto pranë Medes, duket tamam nuse për qejfi.

E lyer e e ngjyer, Lulja shkëlqen pranë të shoqit./Kosovarja/