Merita Latifi vjen me hitin e ri, sukses që në orët e para

Si duket e duan të gjithë dhe presin hit pas hiti nga ajo. Po flasim për këngëtaren Merita Latifi e cila sapo ka sjellë një tjetër këngë e nga klikimet e shumta ka rezultuar vërtetë një hit pasi po pëlqehet mjaft. Kënga është mjaft e bukur që nga interpretimi i artistes së re e deri te klipi mjaft i bukur nga MProduction, e ku spikat dhe teksti mjaft i përshtatur ashtu si dhe titullohet ” Vera pa mërgimtarë”.