Morena “martohet” me veturën luksoze: Ferrari Taraku

0
277

Modelja Morena Taraku e tregon gjithmonë jetën luksoze që jeton e të cilën e ka arritur pas një karriere të suksesshme.

Përmes imazheve në rrjetet sociale ajo i tregon pasuritë e saj dhe gjërat me vlerë milionëshe që ka, shkruan “Kosovarja”.

Duke filluar vetëm nga gardëroba e saj firmate, së fundmi është bërë pronare e veturës luksoze të tipit “Ferrari”.

Bukuroshja shqiptare këtë e tregoi përmes fotografive në Instagram derisa në mbishkrim ka shkruar: “Ferrari Taraku”.

Shiko foton: