Morena para pasqyres, tregon më shumë se ç’duhet

Modelja e këngëtarja shqiptare Morena Taraku njihet si një femër shumë atraktive.

Ajo me paraqitjet e saj publike, gjithnjë merr vëmendjen e publikut dhe të mediave rozë, shkruan Indeksonline.

Kjo për shkak të linjave të saj trupore në formën më të mirë e që nuk heziton ti ekspozoj në asnjë rast.

Njejtë ka bërë edhe së fundmi, duke vënë në plan të parë të pasmet e saj, derisa ka treguar më shumë se ç’duhet derisa pozonte para pasqyres. /IndeksOnline/