“Mos ma bëj me gisht”, Mevlani kapet keq me Melisën (VIDEO)

Ka ndodhur debat i nxehtë mes dy protagonistëve.

Mevlani dhe Melisa kanë pasur një komunikim të fortë me njëri-tjetrin në studio.

E gjithë kjo si pasojë e përmendjes së Melisës në takim nga Ledjana.

Komunikimi nuk shkoi edhe aq mirë ku dyshja u ngritën në këmbë duke diskutuar.

Ndryshe, emisioni është duke u transmetuar ku po komentohet takimi i Ledjanës me Mevlanin./Lajmi