Nëna e Rita Orës ia kalon të bijës, pozon vetëm në bikine

Rita Ora sot ka një famë ndërkombëtare dhe një prej artisteve më të kompletuara në botë.

Këngëtarja me preardhje shqiptare krahas zëri unik është edhe një femër e bukur dhe fizik të përkryer.

Dhe gjithë atë bukuri Rita e ka të trashëguar pikërisht nga e ëma e saj, Vera e cila përkundër moshës vazhdon të jetë në super formë.

Këtë Vera Ora e ka dëshmuar edhe në imazhet që ka publikuar këtë herë në rrjetet sociale, ajo shihet tek sa pozon nga pushimet e veshur vetëm në të brendshme, ndërsa e gjithë vëmendja është tek format e saj të trupit./Blic