Një siren e zezë si Elvana Gjata, “çmend” me forma trupore

0
123

Elvana Gjata ka pasur një paraqitje tepër interesante mbrëmë të Valdrin Sahiti.

Këngëtarja shqiptare po ashtu ka qenë pjesë e rrugëtimit të stilistit kosovar gjatë këtyre viteve dhe duket se fustani i saj ishte po ashtu i veçantë.

Me një model si të sirenës dhe i tejdukshëm, Elvana është dukur e veçantë në këtë paraqitje, sidomos gjatë defilimit të saj në tepihun e kuq.

Kujtojmë së mbrëmë një sërë personalitetesh publike dhe nga showbizi janë mbledhur në eventin e stilistit kosovar. /express/

Shiko fotot: