Nuk do ta njihni Anxhelinën me stilin e ri (FOTO)

Këngëtarja dhe modelja Anxhelina Hadergjonaj ka befasuar shumëkë sonte me stilin e saj të ri.

Anxhelina pas lehtësimit të masave kundër koronavirusit është parë menjëherë në bregdet dhe ajo ka zgjedhur që të paraqitet me një stil të veçantë.

Ajo është parë me flokë të gjata sa trupi i saj derisa tregon edhe trupin e saj të tonifikuar nga dielli.

Nuk dihet se Anxhelina do të realizoi ndonjë këngë të re se shpejti, pasi që fokusi i saj kohëve të fundit është më shumë në modelizëm. /GazetaExpress/