Prishtina ende pa drejtor të Arsimit

Drejtoria e Arsimit në Komunën e Prishtinës ende është pa drejtor. Zyrtarë të sindikatave të arsimit bëjnë thirrje për zgjidhjen sa më të shpejtë. Ndërkaq organizata që monitoron punën e …

Read More

Shpalos ndjenjat Dafina Zeqiri!

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri e cila këtë sezon po radhitet ndër emrat më të kërkuar nëpër mbrëmje të ndryshme muzikore, shpesh përveç punës ka folur edhe për nënë e …

Read More

Edhe Arsenali pas Hummels

Barcelona ka njoftuar se Xavi Hernandez ka pësuar një lëndim në stërvitje dhe do të mungojë për një kohë të shkurtër. Mesfushori luajti në gjysmën e dytë të takimit miqësor …

Read More

Lëndohet Xavi

Barcelona ka njoftuar se Xavi Hernandez ka pësuar një lëndim në stërvitje dhe do të mungojë për një kohë të shkurtër. Mesfushori luajti në gjysmën e dytë të takimit miqësor …

Read More