Dortmund e nis me humbje

Nënkampionët e Gjermanisë, Borusia e Dortmundit ka dështuar që në start të sezonit të ri në elitën e futbollit gjerman. “Milionerët” në ndeshjen e zhvilluar para tifozëve të tyre pësuan …

Read More

Arsenal barazon në fundë të takimit

Evertoni nuk ka arritur ta mposhtë Arsenalin edhe pse ishte në avantazhin e dy golave, pasi Topçinjët nuk u dorëzuan për asnjë moment. Llogaritën u hapën në minutën e 19′, …

Read More

Costa shenon, Chelsea fiton (VIDEO)

Skuadra e Jose Mourinhos ka regjistruar edhe fitoren e dytë në Premier Ligë, duke e mposhtur në Stamford Bridge Leicesterin me rezultat 2-0. Pjesëloja e parë e takimit u mbyll …

Read More

Detajet e dasmës së Nora Istrefit

Do të jetë padyshim dasma e vitit. Bëhet fjalë për këngëtaren Nora Istrefin dhe të fejuarin e saj, Robertin. Çifti ka më shumë se 6 vjet bashkë dhe kanë vendosur …

Read More

Çfarë ka Fjolla me ‘Zogun’?!

Këngëtarja e njohur Fjolla Morina si duket nuk e ka në plan të ndalet duke përmendur ‘Zogun’. Ndonëse para pak kohësh publikoi këngën e saj të re ‘Quuen’, ku ato …

Read More