Xabi: Nuk më largoi Reali, e vendosa vetë

Vetëm pak orë pas zyrtarizimit të kalimit të tij tek Bayern Munchen,Xabi Alonso i dha lamtumirënReal Madrid nëpërmjet një konference për shtyp.Mesfushori spanjoll firmosi një kontratë 2-vjeçare me kampionët e …

Read More

Putini nuk ndalet

I fuqishmi i Rusisë është duke injoruar protestat retorike të presidentetit të Shteteve të Bashkuara, Barack Obama, dhe të kancelares gjermane, Angela Merkel, dhe është duke lëvizur edhe më brenda …

Read More

PDSH dhe BDI shtrin dorën e pajtimit

BDI-ja e Ahmetit shtrin dorën e pajtimit për dhënien fund të konfliktit mes deputetëve të saj dhe atyre të PDSH-së që kulminoi me rrahje gjatë debatit të komisionit parlamentar për financim …

Read More