Patris Berisha ‘harron’ Tunën, argetohet në shoqërinë e vajzave superseksi

Tuna Sejdi dhe Patris Berisha kanë qenë çifti më i diskutuar në mediat rozë këto kohët e fundit.

Së fundmi, Patrisi është parë duke u argëtuar në shoqërinë e vajzave superseksi dhe duket se s’po e vret aspak mendjen për marrëdhënien me Tunën.

Në një story në Instagram, Patrisi shihet me një mik të tij basketbollist, Shkenda Dubovën dhe Xhuli Nurën.

Ndërkohë kemi parë në rrjetet sociale se Tuna është zhvendosur në SHBA./blic