“Po rritem”, projekti i ri muzikor nga Joanna (Video)

Joanna fal projekteve të suksesëshme muzikore ka rrembyer publikun shqiptar që me paraqitjen e par. E bukur e me plot stil Joanna la vulen e saj ne industrin muzikore shqiptare. Projekti i fundit muzikor i publikuar nga Joanna mban titullin ” Po rritem ” një këng kjo me një tekst domethenes i shkruar nga vet artistja në fjal e për videoklipin shumë të veqant është përkujdesur TRZ LABEl- Zamanfu. Kënga sapo është publikuar menjëher ka kapur shifra të larta klikimesh shoqëruar dhe me shumë komente pozitive. Kënga në youtube është lansuar në kanalin e artistes i cili menagjohet dhe nga Fole Published.