Pozon topless nga pishina, Françeska Jaçe s’i lë vend imagjinatës me fotot e fundit

Modelja Franceska Jace është një ndër modelet shqiptare më seksi, dhe këtë e tregon shpeshherë me fotot që poston.

Ish-banorja e Big Brother është mjaft aktive në rrjete sociale dhe shpesh ndan me ndjekësit momente nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, Franceska ka postuar disa foto mjaft sensuale në Insta Story, ku shfaqet topless nga pishina, duke mos i lënë aspak vend imagjinatës. /abcnews.al