Rita dhe Iggy pothuajse puthen në skenë

Superylli shqiptar, Rita Ora dhe reperja australiane, Iggy Azalea, vetëm sa nuk janë puthur në skenën e një koncerti ku kanë performuar ditë më parë.

Dyshja janë paraqitur në festivalin Made in America, për të performuar hitin e tyre “Black Widoë”.

Ato krahas lëvizjeve të tyre individuale seksi dhe dukjes ekstravagante, vetëm sa nuk janë puthur në skenë, duke treguar kështu edhe një herë miqësinë e tyre të mirë që e kanë për të krijuar një shou spektakolar.

Festivali Made in America është krijuar nga reperi amerikan, Jay Z.