Roberti në krevat me modelen italiane, Nora në prag të fejesës?

Ishte lajmi më i bujshëm i ndarjes së këngëtares Nora Istrefi me muzikantin Robert Berisha, në kohën kur këta vendosën të i ndajn rrugët pas një lidhje të gjatë.

Disa vite më parë Nora dhe Roberti vendosen të i japin fund martesës së tyre për të vazhduar jetën lag njëri tjetrit, shkruan infokosova.

Por, më i shpejt si duket ka qenë Roberti për tu lidhur me të dashurën e re.

Ai para disa dite publikoj lidhjen e tij me modelen italiane Maria Bove përmes një video duke u puthur.

Në anën tjetër Nora ka qenë më e rezervuar në këtë pikë derisa publikoj një fotografi në instastory.

Në fotografin, Nora shihet me një unazë mjaftë të shtrenjtë në gisht dhe me gurë të çmuar me të cilën mori vëmendje të fansat.

Në media rozë thuhet se Nora është në prag të fejesës, se sa është e vërtet, mbetet të shihet në vazhdim./infokosova