Shkurta shkon në dasmë, e lë nën hije edhe nusen me bukurinë e saj

0
247

Shkurte Gashi, po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo padyshim është njëra nga artistet më të kërkuara dhe pothuajse në çdo mbrëmje është e angazhuar si në dasma ashtu edhe në ahengje.

Shkurta është mësuar që gjithmonë të jetë e angazhuar të bëjë atmosferë në koncerte e dasma, por së fundmi ajo është ftuar në një dasmën si dasmore.

Ajo është ftuar së bashku me burrin e saj, Albertin, ku në sy bie veshja e saj shumë elegante./ORAinfo/