Sindi zbulon arsyen se përse nuk e ka ripostuar urimin e ditëlindjes nga Atdheu

Atdhe Xharravina ka uruar Sindin me rastin e ditëlindjes.

Konkurretnja e “Përputhen” Sinci Loci ka festuar ditëlindjen e saj, shkruan lajmi.net.

Ajo u urua nga shoqëria e saj dhe konkurrentët e tjerë teksa ajo që mori vëmendjen ishte urimi nga një konkurrent tjetër.

Atdhe Xharavina ishte ai që i uroi Sindit ditëlindjen me një fotografi të tyren ku shihen duke kërcyer së bashku.

“Urime ditëlindja t`i uroj të gjitha të mirat”, shkroi Atdheu.

Ndërsa fansat e “Përputhen” dhe të Atdheut kanë vërejtur se ajo nuk e ka publikuar urimin në faqen e saj dhe si duket e kanë kritikuar atë dhe ajo ka vendosur të tregojë arsyen se përse nuk e ka ripostuar urimin e tij.

Sindi postoi një foto në Instastory ku iu drejtua Atdheut duke i thënë se ai duhej të zbulonte arsyen se përse ajo nuk ka mundur të ripublikoj fotografinë e tyre duke kërcyer.

Përgjigja e Atdheut ishte e thjeshtë, “Xhelozoj Loco”, u shpreh ai./Lajmi.net/