Soni nuk e tregon fytyrën e vajzës, fansat rebelohen

Soni Malaj jo vetëm ka shtuar kureshtjen e fansave, por shumë prej tyre dhe i ka irrituar, pasi ka postuar një foto ku fytyra e vajzës nuk dukej sërish. Fotoja në fjalë e cila ndodhet në Instagramin e këngëtares, ka sjellë komente të shumta nga koleget e saj, por edhe nga shumë ndjekës të cilët e pyesinpse nuk duket fytyra e vajzës. Sa i takon këtyre komenteve Soni ka qëndruar në heshtje, duke i’u përgjigjur kërkesave të mikeshave të saj këngëtare.