Stojanovski largohet nga Shkëndija, nuk la asnjë shenjë!

0
106

Vllatko Stojanovski edhe zyrtarisht nuk do të jetë pjesë e Shkëndijës në gjysmësezonin pranveror. Kuqezinjtë përmes një komunikate njoftuan ndërprerjen e bashkëpunimit me sulmuesin, duke e falenderuar për angazhimin gjatë periudhës që ishte pjesë e Shkëndijës. Ndërkohë sipas asaj që përflitet, Vllatko Stojanovski do të vazhdojë të mbetet pjesë e elitës, duke u transferuar te Shkupi.

Thuhet se Stojanovski dhe Shkupi kanë arritur marrëveshjen dhe e njejta vetëm pritet të zyrtarizohet.