Tash e tutje jo ‘mbesa e Shyhretes’ por me emrin e vet Elira Martinaj

0
327

Blogerja Elira Martinaj u komentua më herët më shumë si mbesa e këngëtares së dashur, Shyhrete Behluli.

Por, me kalimin e kohës fama e saj u vu në dukje secilën herë e më shumë dhe tani numëron mijëra ndjekës në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo gjithmone  shfaqet me shumë stil dhe plot herë tejet terheqese.

Elira, këmbëngul që të njihet më shumë me arritjet e saj dhe jo më të etiketohet si mbesa e artistes së këngës popullore Shyhrete Behluli.