Tayna shton kile gjatë qëndrimit në karantinë: Thotë se i kanë shkuar në vendet e duhura

Përveç që konsiderohet si një nga reperet më të mira në trojet shqiptare nëse jo më e mira, Tayna njihet edhe për linjat trupore të cilat e radhitin atë në listën e femrave më seksi të estradës, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja e cila gjatë kësaj pandemie po qëndron në shtëpinë e saj në Prizren, ka ndarë një video në Instagram ku duket se ka shtuar pak në peshë.

Por ajo e arsyeton këtë duke thënë se gjitha kilet i kanë shkuar në vendet e duhura, dhe ndihet e lumtur për këtë.