Vajza e Lutfi Hazirit e bën hot! (FOTO)

Kënga Haziri, e bija e kryetarit të Gjilanit, Lutfi Haziri jo rrallë herë nxjerrë në rrjetet sociale poza të ndryshme provokative.

Megjithëse vendi dhe rajoni është përfshirë nga moti i ligë, për Këngën sot bën shumë vapë, shkruan IndeksOnline.

Kënga ka pozuar me bikini, duke na treguar linjat e trupit të saj.

Ajo poashtu ka thënë se sot për të bën shumë vapë.