Vjen “Lifestyle” nga talenti i ri Shkodi

Një tjetër talent i ri por me të ardhme të sigurt është edhe Shkodi, i cili sapo ka publikuar një projekt të bukur muzikor. Kënga mban titullin ” Lifestyle” dhe është punuar nga Çelik Lipa dhe ka nisur të pritet mjaft mirë, duke synuar pse jo edhe tregun gjerman pasi reperi me origjinë nga Kosova jeton atje.