Xhuli i puth këmbët Vedatit, ky veprim i saj shkakton ‘trazira’ në shtëpi

0
112

Konkurrentët e Big Brother VIP Kosova, Stresi dhe Mbresa kanë komentuar skenën e puthjes së këmbëve të Vedatit nga Xhuli.

Mbresa ishte ajo që i ka treguar Stresit mbi ngjarjen në fjalë pasi që ai nuk kishte qenë në dijeni, derisa ky i fundit ka thënë se “sikur ta dinte më herët, do ta shfrytëzonte si debat për darkën e finalistëve”.

Dyshja janë shprehur kategorikisht kundër këtij veprimi të Xhulit.